KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15771024
nr 1577 1024
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Oljemålning, "Phenix". Signerad och daterad -97. Olja på duk. Dukmått: 100,5x80,5 cm, yttermått inklusive ram: 105x84,5 cm
Utrop:
7.000 kr
Såld:
7.200 kr
måndag 13 november 2023
kl 18:26:00
6.000 kr
7.000 kr
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks